Bashkëpunimi ‘bombë’ mes dy artistëve shqiptarë është gati! (FOTO)

By

Në mesin e shumë duetve që po publikohen radhazi, po vjen edhe një ‘bombë’.

Noizy dhe Dhurata Dora e kanë gati projektin e parë bashkë dhe këtë po ua zbulojmë ne.

Kënga vjen këto ditë dhe do të jetë padyshim një hit veror.

 

Artikuj të ngjashëm