Bashkë me vajzën, largohet nga Kosova!

By

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë rrugë dje në mbrëmje.

Ajo, bashkë me vajzën e saj, Alayah shihet në imazhet e postuara në rrjete sociale me bileta të prera, dhe pasaportën amerikane të vogëlushes.

Por, a morri rrugë drejt Amerikës, Fjolla Morina në një rikthim në vendin ku edhe e lindi vajzën e dytë dhe ku qëndroi për disa muaj ?!

Përgjigja është JO!

Prive mëson se Fjolla me të bijën kanë marrë rrugë drejt Antalyas së Turqisë për disa ditë pushimesh atje.

Urojmë që nënë e bijë të kalojnë më së miri. E se a do jenë të shoqëruara nga dikush tjetër, kjo nuk dihet! /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm