Bardhi vjen me “Lot”

By

Sot gjatë ditës, reperi Bardhi ka lasuar një këngë të re, titulli i së cilës është “Lot”.

Për teksti dhe melodinë është kujdesur vetë artisti. Kënga erdhi e shoqëtuar me videoklip, për të të cilin është kujdesur Onima.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë këngën dhe videoklipin e ri të Bardhit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm