Bardhi kaloi ilegalisht kufirin për të krijuar këngën “Betohemi”!

By

I ftuar kësaj here në Prive ishte reperi Bardhi i cili rrëfeu “5 datat” e tij më të rëndësishme.

Ai u bë një sensacion që nga lansimi i këngës “Betohemi”, por për herë të parë ai rrëfeu se si e kishte krijuar këngën.

Reperi rrëfen se kishte ngecur në Kumanovë në shtëpi, në kohën kur të gjithë kufijtë u mbyllën gjatë pandemisë dhe nuk lejohej assesi udhëtimi ndërshtetëror.

Pas disa javësh, e vetmja mënyrë që ai të incizonte këngën ishte të ndiqte rrugë ilegale të kalimit të kufirit deri në Prishtinë.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm