Barbana kujton Ergin në ditën e lindjes, fjalët e saj janë shumë prekëse

By

Barbana Dini ka kujtuar vëllanë e saj të ndjerë, Ergin, i cili vdiq tragjikisht në një aksident dy vjet më parë.

Ergi sot do të festonte ditëlindjen e tij të 24-të, dhe për këtë arsye, Barbara hyri në Instagram për ta postuar një fotografi të tij dhe për ta uruar me një shkrim shumë prekës.

‘Cdo vit mezi prisja oren 00.00 te kesaj nate per te uruar ditelindjen!Sot eshte ditelindja jote e 24!Po behen 2 vite qe pres te “zgjohem”nga ky makth i tmerrshem.Ishe gjeja me e bukur qe me ndodhi ne kete jete por edhe dhimbja me e madhe…nuk u ngopem me ty!Ke qene je dhe do te mbetesh dashuria ime me e madhe,pika ime e dobet!Nuk do mundem kurre ta pranoj humbjen tende Ergi…’, shkroi ajo.

Aksidenti ku mbeti i vdekur Ergi ndodhi më 21 nëntor të vitit 2016./Prive.al

Artikuj të ngjashëm