Barbana Dini: ‘Duan të na vjedhin kujtimet për teke të tyre’

By

Këngëtarja Barbana dini, motra e artistit të ndjerë Ergi Dini që ndërroi jetë para pak kohësh ka reaguar përmes rrjeteve sociale mbi një zhvillim aspak të këndshëm.

Së fundmi, llogaria e nënës së këngëtares është hakuar dhe aktualisht gjendet nën menaxhim të personave të pandërgjegjshëm që kanë marrë përsipër veprimin e mjerë të thyerjes së profilit.

Mbi zhvillimin nga njoftuar vetë Barbana përmes një postimi në profilin e saj ku shprehet:

Miq te dashur fb i mamase time Mimoza Shaqiri Dini eshte vjedhur nga persona sigurisht te papergjegjshem!Ju njoftoj se perdoret nga tjeterkush!Fatkeqesisht nuk ka asnje logjike qe une te meresha me dicka te tille ne keto dite te zeza qe po kaloj por ja qe ka dhe njerez qe duan te na vjedhin dhe kujtimet per nje teke te tyre!

Artikuj të ngjashëm