Banorja e radhës në BBVK ia nisi nga zero me një bend muzikor

By

Etja për të ditur sa më shumë detaje rreth Big Brother VIP Kosova, është shuar sado pak, pasi që u zbulua se 5 dhjetori është data zyrtare kur do të nisë rrugëtimin ky spektakël gjigant.

Por, dilemat nuk marrin fund derisa të prezantohen emrat e banorëve të shtëpisë më të famshme në trojet shqipfolëse.

“Jam shumë krenare që kam filluar nga zero, me një bend të vogël dhe vetëm 50 euro për person”, thotë ajo që kuptohet se do të jetë banorja e 11-të e shtëpisë BBVK.

Mendimet e juaja rreth personazhit që fshihet pas kësaj thënie, i shprehni duke komentuar në imazhin e fundit të publikuar në Instagram nga llogaria zyrtare e Big Brother VIP Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm