Banorët diskutojnë eliminimin e fundit, çfarë thonë ata për Edonin?

By

Edoni ishte banori i radhës që la shtëpinë më të famshme në vend, Big Brother VIP Kosova.

Banorët që kanë mbetur brenda shtëpisë po diskutonin edhe largimin e tij dhe në përgjithësi për karakterin që ka.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm