Balada e re e Ermal Fejzullahut që të thyen zemrën (VIDEO)

By

Një këngë si kjo, ai e paralajmëroi ditë më parë, ndërsa të hënën ishte momenti kur ai e publikoi.

Ermal Fejzullahu, sapo ka lansuar këngën e re, që është një baladë e bukur dashurie.

Këngëtari këtë projekt e ka titulluar “Kthema”, ndërsa me dhimbje të madhe i këndon një dashurie që përfundoi me ndarje.

Në klip, ai shfaqet pranë një pianoje, ndërsa po ashtu ka një skenar interesant, ku përfshihet një dasmë e cila nuk ka fund të lumtur.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Valon Biba, ndërsa orkestrimin e këngës, Wirusi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm