Baby G takon sot fansat e saj

By

Në ditët e sotme është më e lehtë se kurrë të jesh në kontakt të vazhdueshëm ne fansat.

Rrjetet sociale përbëjnë një plus në këtë aspekt por duket se Baby G është nga ato këngëtare që nuk përton t’i kushtojë kohë edhe më shumë fansave të saj.

Ajo ka caktuar ditën e sotme një takim tek hyrja e pishinës së Gërmisë në ora 16:00 për t’u bërë bashkë me gjithë ata që e pëlqejnë muzikën e saj.

Pa dyshim se një takim i tillë do të jetë emocionues për këngëtaren dhe fanset e saj që nuk janë të pakta në numër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm