Baby G rikthehet në kohë me një diss ndaj…?

By

Këtë fundjavë këngëtarja e njohur Baby G ka vendosur të ndihet më nostalgjike duke u rikthyer në të kaluarën.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi nga fëmijëria e saj në Kukës, krah dy prindërve.

‘U linda në 1996-tën. Nëna dhe babai im thanë që për aq kohë sa je e vërtete dhe vetja ne jemi krenarë. Për aq kohë sa kam familjen jam e pasur kështuqë më kuptoni kur bëj rap, nuk e bëj për para, bushtër e mjerë’ – shprehet në postimin e bërë Baby G.

Për kë mund ta ketë pasur këtë diss? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm