Babastars nuk ndalen: Ja cila është e veçanta e këngës së re të Agonit?!

By

‘Shih ti kishe’ është projekti i Agon Amigës dhe Cozman përmes të cilës ranë në ujë të gjitha thashethemet se Babastars po përçahet.

Përpos, kësaj kombinimi i dyshes rezultoi i suksesshëm pasiqë në pak javë ka regjistruar miliona në YouTube.

E kjo mesa duket ka motivuar Agonin që të realizoj një tjetër projekt e këtë herë solo.

Gjatë kësaj jave, Amiga ka qëndruar në Gjermani ku atje ka xhiruar videoklipin e këngës së re.

Ky produksion pritet të publikohet në fund të dhjetorit ose në fillim të janarit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm