Azet rikthehet dhe publikon një bashkëpunim

By

Reperi Azet ka thyer heshtjen disa mujore në rrjete sociale.

Pas projekteve bashkëpunime, ai u tret dhe nuk u shfaq më askund, për të shfrytëzuar periudhën e nevojshme me familjen, ashtu siç kishte sqaruar vetë publikisht.

Por Azeti është kthyer, dhe ka paralajmëruar një album  e disa këngë të reja.

Për më tepër, ka lansuar edhe një bashkëpunim të ri me artistin Albi.

Kënga titullohet “Sin City”, dhe mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm