Azet ndihmon nevojtarët për Kurban Bajram (FOTO)

By

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, reperi shqiptar Azet, ka zgjedhur të ndihmojë nevojtarët.

Derisa ai po qëndron në trojet shqiptare për koncerte kudo, artisti publikoi në instastory ushqimet që i ka blerë për disa familje.

Azet nuk dha detaje të tjera veçse ky gjest i tij human, bën që fansat ta duan akoma më shumë.

Ndryshe, kënga e fundit e reperit me klip quhet ‘Money Money’ dhe pati goxha sukses.

Më poshtë shihni postimet e tij./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm