Azet ka një njoftim të rëndësishëm për fansat e tij (FOTO)

By

Azet ka disa javë që po qëndron në Kosovë për shkak të koncerteve të tij në trojet shqiptare.

Pasi datat kanë mbaruar dhe siç tha reperi, të gjitha kanë qenë plot dhe mbrëmje të paharruara, ai vendosi që ta vazhdojë.

Azet njoftoi se ka shtuar disa data të tjera për ata që ndoshta s’kishin mundësi të hynin në klubet ku ka performuar për shkak numrit tê madh.

Hyni në profilin e tij për t’u njoftuar për risitë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm