Azet e Mozzik sonte publikojnë bashkëpunimin

By

Para pak dite u përfol se Mozzik e Azet mund të sjellin një bashkëpunim e kështu duket se do të ndodh.

Sonte sapo akrepat të shënojnë 00:00 do të publikohet remixi i këngës “Xhep”.

Versioni i parë i këtij projekti erdhi para pak dite nga Azet dhe Albi teksa remiksi do të jetë me Mozzik.

Bazuar nga paralajmërimi gjasat janë që kjo këngë të mos vij me videoklip, por që kurioziteti do të na shuhet pas pak orësh./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm