Azet debuton me linjë të produkteve ushqimore

By

Reperi Azet ka nisur investimet në biznese të reja.

Pas disa lokaleve, ai i është përkushtuar industrisë së pijeve dhe ushqimeve.

Së fundmi, reperi ka lansuar produktet e dynerëve që përfshijnë bukën, mishin dhe salcat e nevojshme për dynerë.

Përmes Instagramit, ai ka ndarë pamje nga plasimi i produkteve në super-markete. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm