Aya Nakamura dhe Maluma sjellin remix-in e këngës “Djadja”

By

Kënga e famshme “Djadja” së pari e kënduar nga Aya Nakamura, u publikua rreth dy vite më parë.

Kënga arriti në çdo cep të botës, duke rezultuar tejet e suksesshme dhe momentalisht numëron afër 573 milionë klikime në Youtube.

Tani këngëtarja edhe në bashkëpunim me sensacionin latin Maluma, për remixin e këngës që u publikua gjatë ditës së djeshme.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm