Aventura plot adrenalinë e Bleros dhe Afronës (FOTO)

By

Vera ka kaluar kësaj here pa shumë lëvizje për Afronën dhe Bleron megjithatë kujtimet e bukura për çiftin po krijohen pa marrë parasysh destinacionin.

Ditën e sotme, këngëtari dhe modelja kanë ndërmarrë një eksperiencë të re e shumë të guximshme në Parkun e Aventurave në Pejë.

Ndryshe nga shumëkush që këtë përvojë e ka kaluar me shumë frikë duket se adrenalina në kulm për Afronën dhe Bleron ka bërë që ky moment të kalohet me shumë qejf siç edhe vërehet në fotografinë e shpërndarë. /Prive.al/

Fluturon .. Fluturon … ??

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm