Aurela Hoxha na prezantoi me partnerin e saj? Në fakt kjo është e vërteta!

By

Gjatë ditës në media u raportua se modelja Aurela Hoxha na prezantoi me partnertin e saj super-sekret.

Ajo ndau disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, e ndër to ishte edhe një burrë që po e përqafonte.

Këtu nisi edhe bazimi për shumë raportime se ajo na prezantoi portretin e burrit që i ka marrë zemrën dhe babait të fëmijës së saj të parë.

Modeles duket se ia ka zënë syri këto raportime sepse me anë të një postimi tjetër në Instagram, thekson se ai është vëllai i saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm