Aurela Hoxha me Irina Shayk në Paris!

By

Para disa dite u kumtua lajmi se Versace kishte dërguar ftesë për një ndër fotografët më të mirë shqiptarë për të qenë pjesë e sfilatës së tyre.

Bëhet fjalë për Endrit Mërtirin i cili ka pranuar këtë ftesë dhe aktualisht është në Paris ku veçse është mbajtur sfilata.

Po përpos Endritin atje janë dhe dy modele shqiptare, Aurela Hoxha dhe Fioralba Dizdari.

Versace edhe sivjet ka grumbulluar emra të njohur të modës e një ndër to ishte edhe bukuroshja Irina Shayk me të cilën kanë shkrepur fotografi, Endriti dhe Aurela Hoxha.

endrit mertit

Artikuj të ngjashëm