Aurela Gaçe përjetëson shkrimin e vajzës së saj… (FOTO)

By

Aurela Gaçe e ka përjetësuar shkrimin e vajzës së saj shtatëvjeçare Grace.

Këngëtarja ka bërë dy tatuazhe – emrat e dy fëmijëve të saj të shkruar nga dora e Graces.

Këtë e ka dokumentuar Aurela, përmes një fotografie të publikuar në Instagram ku shihet tatuazhi i ri.

“Shkrimi i Grace tani në lëkurën e mamit”, ka shkruar këngëtarja.

Imazhi mori shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm