Aurela Gaçe me album pas tetë vitesh (VIDEO)

By

Aurela Gaçe së shpejti sjell një album.

Kjo gjë po ndodh pas tetë vitesh.

Këngëtarja ka qenë shumë aktive kohëve të fundit me projekte dhe me koncerte kudo ku ka shqiptarë por tani është momenti për albumin.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm