Aurela dhe Fifi na mbajnë në ajër me këngën e re

By

Aurela Gaçe dhe Fifi kanë publikuar projektin e tyre të parë të përbashkët të titulluar ‘S’nuk’.

Nga dy artiste energjike dhe pa komplekse, nuk kishte se si të rezultonte projekti final ndryshe përpos si një krijim muzikor shpërthyes për të cilin është përkujdesur Kledi Bahiti nga Threedots.

Klipi mjaft i veçantë është realizuar nga Max Production.

Ndiqeni të plotë më poshtë.

Artikuj të ngjashëm