Ato sikur ishin të pandara? Kështu grinden Marina dhe Luana

By

Janë të pandashme dhe nganjëherë vështirë dallohen njëra nga tjetra. Të dyja bionde e të bukura, Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat që mbështeten shumë në njëra tjetrën në punën e tyre.

Kemi parë shpesh herë dedikime emocionale dhe fjalë nga më të zgjedhurat kushtuar njëra tjetrës, por kjo s’do të thotë që ato nuk grinden.

Dyshja madje është sinonimi ideal i shprehjes popullore: “Grinden si macet”.

Këtë e thotë më së miri edhe shakaja e tyre në rrjete sociale, e një fotografie me dy mace duke u grindur të cilën e ka publikuar në Instagram Marina.

“Kur grindemi unë dhe Luana”, ka shkruar Marina me doza humori. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm