Astrologia Meri flet për të ardhmen politike të Haradinajt, dicka e mirë po e pret! (VIDEO)

By

E ftuar mbrëmë në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, astrologia shqiptare Meri Shehu, ka dhënë detaje interesante për shenjat e horoskopit.

Për të gjithë ata që besojnë në matematikën astrologjike, Meri tha se akrepi është shenja me fat e vitit, ndërsa foli edhe për të ardhmen politike të kryeministrit Ramush Haradinaj.

Pa marrë parasysh se ka tensione politike në Kosovë dhe kabineti i tij qeveritar po lëkundet paksa, Meri ka thënë se ai do dijë ta luajë mirë kartën dhe se tani është koha që ai të marrë trofeun e heroit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm