Asnjë si Samanta!

By

Samanta Karavella ka lançuar sonte siç edhe kishte paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor.

Pas bashkëpunimit me Skivin gjatë verës, këngëtarja ka ardhur solo me këngën ‘Asnjo si un’.

Teksti është i shkruar nga Samanta dhe Lyrical Son ndërsa për videoklipin është përkujdesur Max Production.

Projekti është punuar nga Alandy, me të cilin Samanta ka bashkëpunuar edhe më parë ndërsa imazhi i këngëtares që shkëlqen në videoklip është kuruar nga stilisti Joni Peçi dhe make-up artisti Arbër Bytyçi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm