Ashtu siç di Melinda – publikohet ‘Qa din ti’

By

Melinda sapo ka lansuar projektin e ri.

Reperja solli ‘Qa din ti’ nën vulën e Panda Music. Klipi u realizuar nga Valon Aziri.

Ky projekt sjell një Melindë siç jemi mësuar ta dëgjojmë teksa bën rap.

Nëse nuk e dini, pas kësaj kënge, reperja sjell duetin me Nora Istrefin dhe Gjikon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm