As për Afronën as për Tarën, ja për kë do i vajtojë zemra Bleros kur t’i thotë “mirëupafshim”

By

Protagonisti i parë i rubrikës më të re në emisionin Prive, ai ka dhënë përgjigjje mjaft interesante.

Emisioni numër një i shoubizit në vend, ka lansuar një rubrikë të re për këtë sezon dhe quhet “Përfundoje fjalinë”.

E Blerim Muharremi të shtunën që lamë pas, i përfundoi fjalitë e tij dhe na tregoi edhe disa gjëra që s’i kemi ditur për të.

“Është e vështirë me i thënë mirupafshim….”, dhe Blero u përgjigj!

“Ah do të jetë e vështirë t’i them mirupafshim Messit. Ai është idhulli im”, ka deklaruar Blero, duke e shprehur edhe njëherë simpatinë e madhe që  ka për futbollistin e konsideruar nga shumë kush si legjendë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm