Artistja shqiptare sugjeron të marrim vaksinën AntiCovid!

By

Artistja shqiptare Eni Koci përmes një postimi në InstaStory ka publikuar një foto nga qendra e vaksinimit.

Ajo ka marrë dozën e parë të vaksinës AntiCovid, dhe gjithashtu ka sugjeruar për të gjithë marrjen e vaksinës.

“Unë dhe tmerri im nga gjilperat. Unë zgjodha vaksinen Pfizer. Ju sugjeroj të ecni me hapin e shkencës dhe të bëjnë vaksinen. Duhen injoruar më shumë teoritë e gabuara që mbajnë marrjen e vaksinës,” shkroi Eni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm