Artisti i njohur po bëhet sërish baba

By

Michael Buble po bëhet baba për herë të katërt.

Këngëtari e bëri të ditur këtë lajm me anë të një postimi në Facebook, ku ai së bashku me bashkëshorten, Luisana Lopilato, janë fotografuar në një ambient skijimi dhe te përshkrimi i postimit ka shkruar: “Ooops! E kemi bërë prapë … bebja në ardhje ”.

Ata janë tashmë prindër të tre fëmijëve, Noah, Vida Amber Betty dhe Elias.

Artikuj të ngjashëm