Arta Hajra vetë e dyta në projektin e ri (FOTO)

By

Ajo u bë e famshme me cover-in e këngës ‘Na’, publikuar për të parën herë në portalin Prive.al në verën e vitit 2016.

Nga ai moment, Arta Hajra me vëmendjen e publikut në krah, nuk u ndal duke sjellur në versionin e saj këngë të tjera dhe duke debutuar me projekte të saj origjinale.

E pas ‘1000 herë’ duket se rradha është për një tjetër këngë.

Ka qenë vetë Arta ajo e cila ka publikuar në rrjete sociale foto nga prapaskenat e xhirimeve të klipit të ri në të cilin vjen në duet.

Momentalisht, këngëtarja nuk ka zbuluar se më kë po vjen në bashkëpunim por kjo mbetet të kuptohet me kohë. /Prive.al

COMING SOON!? Arta ft….??

A post shared by ARTA HAJRA (@artahajraofficial) on

Artikuj të ngjashëm