Arta Hajra shkëlqen në setin e ri fotografik

By

Për të parën herë, me të u njohëm në Prive.al. Nga ai moment kur edhe u shpërnda coveri i këngës ‘Na’ pëlqyeshmëria në publik për Arta Hajra ka pasur ngritje stratosferike.

Këngëtarja shumë e talentuar me banim në Suedi, në një rast të paparë tashmë ka mbi dy milionë shikime në coverin e ‘Na’ dhe mjaft shumë fansa.

E për këta të fundit, Arta ka pasur një surprizë. Këngëtarja ka realizuar një set fotografik, ‘frytet’ e së cilit tashmë ka filluar t’i ndaj në profilin e saj në rrjetin social Instagram ku komentet pozitive kanë qenë të shumta në numër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm