Arta Bajrami si rrallëherë: Shfaqet në veshje kombëtare (FOTO)

By

Këngëtarja Arta Bajrami gjthmonë është shquar për stilin e linjat ekspresive.

Por, me kohën që kalon, duket se edhe Arta po kthehet në origjinë duke u shndëruar në idhtare të traditës dhe kulturës.

Siç do i shkonte mendja pak kujt, këngëtarja e njohur është shfaqur në rrjete sociale e veshur në veshje kombëtare.

Komentet në fotografinë e ndarë me fansat kanë qenë shumë pozitive meqenëse ndjekësit e kanë pëlqyer dhe komplimentuar Artën që është transformuar në këtë version.

Po juve, si ju duket? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm