Arta Bajrami thumbon koleget e saja , por cfarë është duke pritur ajo ?

By

 

 

Pak orë më parë këngtarja e njohur kosovare Arta Bajrami, ka postuar një foto në llogarinë e saj në facebook ku tregon hiret e sajë pa intervenime kirurgjikale, dhe thekson se foto nuk ka efekte siq jemi mësuar ti shohim nga këngëtarë te shumtë nga skena jonë.

Tani, se sa është e vërtetë që ajo nuk ka intervenuar në trupin e sajë nuk jemi të sigurt por një gjë kuptohet kjartë nga pershkrimi i fotos, ajo do bëhët nënë për herë të dytë dhe po prët një djalë.12919061_10208551141566287_742288102_n
Kujtojmë se kengetarja tashmë ka një vajzë nga martesa e saj me Xhimi Sekiraqën, biznesmen ky shqiptarë që jeton dhe vepron në Gjermani

12924560_10156641765045361_6904077388201951757_n

Artikuj të ngjashëm