Arta Bajrami feston ditëlindjen, urimi i parë i vie nga vëllau!

By

Dita e sotme padyshim është ndër ditët më të veçanta për këngëtaren e njohur Arta Bajrami.

Ajo sot feston ditëlindjen e saj andaj edhe urimet e shumta për të nuk do të mungojnë.

I pari që nuk e harroi këtë ditë të rëndësishme ishte vëllau i saj reperi Don Arbas i cili përmes profilit të tij në Instagram zgjodhi ti shkruaj këto fjalë:  “Urime ditlindjën motra jem ❤ të uroj shëndet dhe shum suksese në jetë ? të don shum vllaçko i vogël ?”. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm