Arsyeja pse Jennifer Aniston nuk i pëlqen rrjetet sociale do të ju habisë

By

Ndërsa pjesa tjetër e botës po ndan foto të kafeve dhe drekave të tyre të shoqëruara me citate tërheqëse, Jennifer Aniston është e zënë duke jetuar jetën e saj të shëndetshme dhe përrallore – dhe nuk do të shihni asnjë provë për këtë në Instagram.

Ish-ylli i “Friends” është një nga të famshmit e paktë që nuk është në mediat sociale, dhe ajo ka një arsye të mirë për të munguar.

Image result for jennifer aniston

Aniston shpjegon se ajo nuk e ndjen nevojën për të ekspozuar detaje rreth jetës së saj në Instagram. “Për mua, është ruajtja e vetvetes. Ka mjaft të shkruara për mua atje dhe mjaft nuk është e vërtetë.”

Aktorja e di se kujdesi për veten dhe shëndetin e saj mendor është përparësia kryesore.

Aniston është shprehur se “Nuk ndjehem se jam zhdukur, por ndonjëherë ndjej se nuk jam në hap me gjërat që po ndodhin me një shpejtësi marramendëse.”

Edhe pse ajo nuk ka llogarinë e saj, Aniston pranon që herë pas here e gjente veten në Instagram të burrit të saj, aktorit Justin Theroux.

View this post on Instagram

HBDJ❤ XO

A post shared by @ justintheroux on

Për fat të mirë për Aniston, telefonat inteligjentë nuk egzistonin në 1994, ose përndryshe roli i saj i madh mund të mos ketë ekzistuar kurrë.

Burimi: Hollywoodreporter.com

Artikuj të ngjashëm