Arrestohet reperi i njohur (FOTO)

By

Trey Songz është arrestuar.

Reperi 36 vjeçar është në paraburgim pasi është grindur me një oficer policie në Kansas City gjatë një ndeshjeje të Buffalo Bills.

Dëshmitarët thanë se Trey po tallej nga tifozët e tjerë dhe iu kërkoi atyre që të ishin të qetë. Më pas, ata pretendojnë se një oficer policie u ngjit tek reperi ku edhe dyshohet të jetë grindur me të në vetëmbrojtje.

Trey u arrestua dhe u akuzua për shkelje, rezistencë ndaj arrestimit dhe sulmit të një oficeri policie. Ai thuhet se do të qëndrojë në paraburgim për 24 orë dhe ka të ngjarë të lirohet të hënën në mbrëmje.

Artikuj të ngjashëm