Arrestohet aktorja e famshme, por cila është arsyeja?

By

Aktorja amerikane Tiffany Haddish u arrestua të premten në Gjeorgji, me dyshimin se kishte vozitur nën ndikim, tha policia.

Sipas deklaratës, oficerët kishin marrë një raport rreth orës 2:30 të mëngjesit të një shoferi që flinte në timon në autostradën 74. Policia ka lokalizuar mjetin dhe ka ndaluar qarkullimin, pas së cilës Haddish është arrestuar.

Haddish u burgos.

TMZ, që dha lajmin i pari, raportoi se oficerët dyshonin se ajo kishte pirë marijuanë. Media raportoi gjithashtu se Haddish u lirua herët në mëngjes të së premtes pasi kishte paguar një obligacion prej 1666 dollarësh.

Artikuj të ngjashëm