‘Arratisja’ e fundjavës për Kidën (FOTO)

By

Fundjavën me mot të mirë po e shijon edhe këngëtarja e njohur, Kida.

Megjithatë, ndryshe prej kolegëve të saj që mund të kenë zgjedhur detin shkaku edhe i temperaturave mbi mesatare në këto ditë Tetori, Kida ia ka mësyrë bjeshkës.

Që disa ditë, këngëtarja po pushon në Brezovicë me një grup të shoqeve, përfshirë prezantuesen Vlera Fetahu.

Duket se disa ditë si këto janë mëse të nevojshme tashmë kur sezoni i koncerteve ka përfunduar dhe janë disa javë në mes në dispozicion përpara punëve për festat e fundvitit që kërkojnë projekte të reja por edhe paraqitje televizive e koncerte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm