Arratisja e ëmbël e Egzonës dhe Albatritit! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës sonë Albatrit Muqiqi e Egzona Muqiqi po vazhdojnë të shijojnë periudhën e ftohtë e cila po mbretëron në vendin tonë.

 Ata ditën e sotme morën një rrugëtim mjaft interesant duke u nisur kështu drejt Maqedonisë e më saktësisht Mavrovës.

Ditët në vazhdim çiftin e njohur do i gjejnjë në njërin prej resorteve më të mira turistike atje teksa do të shijojnë në maksimum të mirat e atij vendi.

Egzona ishte ajo e cila njoftoi për rrugëtimin në fjalë teksa ndau me ndjekësit e saj disa fotografi ku shihej pranë Albtaritit./Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm