Armina si sirenë në setin e ri

By

Armina Mevlani është duke punuar në një projekt të ri.

Në rrjetin social Instagram ajo i ka postuar dy fotografi mahnitëse, ku në njërën prej tyre duket si sirenë!

“Një projekt i ri i dashur. Së shpejti”, ka shkruar nusja e familjes së Sali Berishës dhe ish Miss-i i Shqipërisë, duke e lavdëruar në fund edhe punën e fotografit Endrit Mertiri.

Presim të shohim se çfarë do të na servojë!

 

Artikuj të ngjashëm