Armina Mevlani thyen kyçin e këmbës: Anulon aktivitetet!

By

Dikush duhet t’i ketë rënë mësysh Armina Mevlanit!

Pas një nisje të mbarë të vitit me punë, shëtitje në metropole të ndryshme por edhe pushime, ndodhia e fundit i ka ndalur pak hovin bukuroshes.

Ish-Miss Albania ka thyer kyçin e këmbës dhe si rrjedhojë i duhet të pushojë për pak kohë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes postimeve në rrjete sociale ku mes tjerash është shprehur: ‘Nuk mund të shkoj në spektaklet e modës mirëpo ana pozitive është se do pushoj për ca kohë’.

Edhe pse me dhimbje falë edhe lëndimit në një pjesë delikate të eshtrave, buzëqeshja nuk i ka munguar./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm