Armina Mevlani do të ndryshonte vetëm një gjë tek vetja

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Armina Mevlani.

Ajo u përgjigj në pyetjet e fansave të cilat arritën në adresën e Prive.

Blogerja e famshme foli për planet e saj të mëmësisë dhe zbuloi edhe talentin e saj të fshehur.

Ndër shumë të tjera gjatë intervistës ajo theksoi edhe një gjë që do të ndryshonte tek vetja, por që nuk ka të bëjë me fizikun e saj.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm