Armina Mevlani bëhet romantike dhe i uron ditëlindjen të fejuarit

By

Blogerja shqiptare Armina Mevlani, e tregoi anën e asj romantike para ndjekësve në Instagram, duke i uruar partnerit të saj ditëlindjen.

Xen Berishës, djalit të ish kryeministrit shqiptar Sali Berisha, ajo ia bëri një dedikim në llogarinë e saj në Instagram, duke i thënë se ndjehet e lumtur pranë tij dhe se e do shumë.

“Gezuar Ditelindjen zemra ime @zeni.berisha ! Qofshin te gjitha ditet e tua te qeshura sic ti je gjithmone , qofshin te bardha sic ti e ke zemren dhe sic ti sjell drite sa here te kam afer💫. Te uroj me shpirt lumturi dhe qofshim ne cdo ditelindje bashke Pergjithmone ❤️. Happy Birthday”, shkruan Armina.

Përndryshe cifti muaj më parë, e kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre disa vjecare të dashurisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm