Armendi nuk ndalet: Zbulohet me kë i ka bashkuar forcat në duetin e ri

By

Armend Rexhepagiqi iu rikthye skenës dhe paraqitjeve publike.

Albumi ‘Fortuna’ që mban vulën e tij dhe të Aidës vuri në pah se sa shumë i mungontë skenës muzikore përgjatë kësaj kohe dyshja e njohur.

Por, Armendin shumë shpejt do e shohim në një tjetër duet.

Pas ripërpunimit të ‘Harrova’ me Tunën, këngëtari i ka bashkuar forcat për një projekt muzikor me Mentor Hazirin.

Ka qenë ky i fundit që ka zbuluar lajmin përmes një postimi në Instagram.

Mezi po e presim këtë bashkëpunim! /Prive.al

View this post on Instagram

… soon

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

Artikuj të ngjashëm