Brenda ditëlindjes së djalit të Arlind Ajetit (FOTO)

By

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti pati një paraqitje shumë të mirë vitin që lëm pas në Euro 2016.

Në pjesën e dytë të 2016-tës ai vuajti nga disa lëndime duke munguar kështu në disa nga ndeshjet e rëndëshishme, por siç duket këtë vit është në formë siç edhe vërehet në paraqitjet e fundit.

E sot ëshë një ditë e veçantë për futbollistin pasi që është ditëlindja e djalit të tij, Andionit.

Me këtë rast nuk ka munguar urimi nga babai dhe as festa. Në fotografin e postuar tek profili zyrtar i babait,  Andioni i vogël shihet i lumtur pranë dhuratave të shumëta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm