Arjoni tha se nuk ka padi, vjen reagimi i Anës

By

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” Ana Lleshi ishte e ftuar ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”. Tema e ditës së sotme ishin sekret dhe Ana u pyet në lidhje me ngjarjen e saj që e përjashtoi nga reality-show.

Ana tha se është ndjerë në mënyrën më të keqe të mundshme.

“Do doja që ata sekret ta dinin më shumë persona, jo vetëm një person. Nëse do e dinin më shumë, do dilte më shpejt e vërteta dhe nuk do të isha në gjyq” – deklaroi bukuroshja.

“Jam ndjerë e fyer”, Ana flet për sekretin me Arjonin: Do

E pyetur nëse është sekret ngjarja që ndodhi mes saj dhe Arjonit, Ana tha shkurt: “Nuk ishte sekret, nëse mund ta quajmë të tillë jam ndjerë e fyer”.

 

“Jam ndjerë e fyer”, Ana flet për sekretin me Arjonin: Do

Artikuj të ngjashëm