Arilena konfirmon ‘bombën’ që po vjen më shpejt nga ç’presim

By

Javë më parë, Prive njoftoi përmes rubrikës javore “E vërtetë, e pavërtetë’ për një super bashkëpunim vajzash.

Arilena Ara dhe Dafina do të bashkojnë forcat.

Kjo më në fund është konfirmuar edhe nga Arilena përmes një postimi në Instagram.

“Më shpejt nga ç’mendoni” – ka deklaruar ajo.

Jemi gjithë sy e veshë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm