‘Arifhikmeti’ rikthehet në ‘O sa mirë’ por me një ndryshim radikal në dukje (FOTO)

By

Aktori i njohur Xhevdet Jashari deri në sezonin e kaluar ishte pjesë kryesore e serialit komik ‘O sa mirë’ por sezoni i ri e gjeti atë jashtë serialit duke mos rënë dakord fillimisht me krijuesit e serialit për vazhdim të bashkëpunimit.

Por me kërkesë të madhe të fansave e edhe me arritje të marrëveshjes mes tij dhe prodhuesve të serialit nga episodi i mbrëmshëm ai u rikthye në vendin ku e kishte lënë bosh.

E një detaj mjaft interesant është se artisti gjatë asaj pauze erdhi më ndryshe në stil si në veshje ashtu edhe në model të flokëve derisa së fundmi u pa të ketë ndryshuar në mënyrë radikale teksa vjen me një dukje krejtësisht tjetër.

Fotografitë e mëposhtme tregojnë qartë ndryshimin në fjalë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm